48644. Niels Nielsen: Kystlandskab

Litografi, rammemål 60 x 78,5 cm. Sign. Niels Nielsen 68

Varenr. 48644

8 November 2017 19:54

Vurdering 500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms