48903. Jørgen Nash (1920-2004): Bokseren

Litografi, rammemål 85 x 65 cm. Sign. Jørgen Nash 1988 60/100

Varenr. 48903

8 November 2017 19:55

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 600 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 800 DKK

20211600 DKK2017-11-08 19:51
20745550 DKK2017-11-08 19:51
18501400 DKK2017-11-01 21:50
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms