48962. Bjørn Nørgaard (f. 1947): Kvindelig model

Litografi i farver, sign. Nørgaard 2015 12/30.
Lysmål 50 x 38 cm

Varenr 48962

8 November 2017 19:56

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK 700 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms