48751. Konsolur

Urhus af messing ophængt i kasse af malet træ. 19. årh. slutning. H: 52 cm, B: 27 cm (brugsspor, slitage på maling, stødmærke øverst på kasse)

Varenr. 48751

8 November 2017 20:00

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 700 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

19493700 DKK2017-11-08 17:04
BB2323650 DKK2017-11-07 20:48
19045600 DKK2017-11-07 18:14
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms