49175. Et par medaljonstole

Stel af mahogni, svungne armlæn, udskåret og med cabriole forben. Mørkeblåt uldbetræk.

Brugsspor, ét løst armlæn og ét flækket forben.

Varenr. 49175

15 November 2017 20:10

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms