49180. Armstol af mahogni

Udskåret stel, let bagudlænet ryg med udskårne blomster på top. 19. årh.s slutning. B. 60, siddehøjde 43, ryghøjde 102 cm

Varenr. 49180

15 November 2017 20:10

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms