49187. Skrive-/anretterbord af eg med gallerikant

Udskåret egetræ med kraftig gallerikant af messing. To skuffer, firkantede udskårne ben med sko. Ca. 1900.
B. 120, D. 60, H. 79 cm

alm. brugsslitage, mærker på plade

Varenr. 49187

15 November 2017 20:11

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 750 DKK2.00 DKK3.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

5643750 DKKOnsdag 13:34
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms