48447. Bismervægte mm (5)

Tre bismervægte af træ og jern, udskårne, samt to trisser af træ. 19. årh.

Varenr. 48447

15 November 2017 20:15

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 400 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

19379400 DKKOnsdag 20:11
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms