48447. Bismervægte mm (5)

Tre bismervægte af træ og jern, udskårne, samt to trisser af træ. 19. årh.

Varenr 48447

15 November 2017 20:15

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 400 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

19379400 DKK2017-11-15 20:11
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms