48342. Vægspejl. Rokokoform

Facetslebet og i rigt udskåret og forgyldt ramme. 120 x 47 cm

Varenr. 48342

15 November 2017 20:16

Vurdering 2500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms