49127. Jens Kongshammer (1884-1974): Udsigt over bugten ved Amalfi

Olie på lærred. Sign. Kongshammer Amalfi. 115 x 145 cm

Varenr. 49127

15 November 2017 20:30

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms