45445. A. Joffre: Pastorale

Musicerende, blomsterkronet mand og kvinde med dansende ged og kid. I baggrunden klassisk statue. Grisaille.
Olie på lærred, 48 x 35 cm. Sign. A. Joffre 1883

Varenr. 45445

15 November 2017 20:31

Vurdering 3000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms