45430. A. Savage: Kvinder og børn i bjergrigt landskab med sø

Tusch/akvarel. 33 x 33 cm. Sign. A. Savage 1831

Varenr. 45430

15 November 2017 20:31

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms