46766. Akvarel, Sydlandsk byparti med trappe

Sign. Ingrid 1920. Lysmål 21 x 13 cm

Varenr. 46766

15 November 2017 20:34

Vurdering 500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms