46904. Mogens Ege (1892-1946): Kanalparti med kuttere - København

Olie på lærred, 95 x 135 cm. Sign. Mogens Ege

Varenr. 46904

15 November 2017 20:35

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK 250 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

24429250 DKK2017-11-08 19:42
 250 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms