46904. Mogens Ege (1892-1946): Kanalparti med kuttere - København

Olie på lærred, 95 x 135 cm. Sign. Mogens Ege

Varenr 46904

15 November 2017 20:35

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK 250 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

ROLFERIKJ250 DKK2017-11-08 19:42
 250 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms