46811. Ubekendt kunstner: Lodsbåden på vej ud - i baggrunden hjuldamper

Olie på lærred, 34 x 47 cm. Utydeligt sign. 1891

Varenr. 46811

15 November 2017 20:37

Vurdering 700 DKK

18486700 DKK2017-11-15 20:35
2114650 DKK2017-11-15 20:33
20329550 DKK2017-11-15 17:22
ASMUS01350 DKK2017-11-10 10:17
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms