46316. Thorald Brendstrup (1812-1883): Landskab

Olie på pap, 14,5 x 22,5 cm. Sign. bagside Th. Brendstrup

Varenr. 46316

15 November 2017 20:39

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 3.000 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 5000 DKK

242403.000 DKK2017-11-15 20:27
 3.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms