46316. Thorald Brendstrup (1812-1883): Landskab

Olie på pap, 14,5 x 22,5 cm. Sign. bagside Th. Brendstrup

Varenr. 46316

15 November 2017 20:39

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK 3.000 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 5000 DKK

242403.000 DKKOnsdag 20:27
 3.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms