44671. Ubekendt kunstner: Åkander og sommerfugle

Olie på metalplade. 96 x 54 cm. Usigneret.

Varenr. 44671

15 November 2017 20:40

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 600 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

16223600 DKKOnsdag 20:33
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms