44671. Ubekendt kunstner: Åkander og sommerfugle

Olie på metalplade. 96 x 54 cm. Usigneret.

Varenr 44671

15 November 2017 20:40

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 600 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

16223600 DKK2017-11-15 20:33
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms