47756. G. Pecenco: Figurer på en mole, aftenlys

Olie på lærred. Sign. G. Pecenco. 48 x 39,5

Varenr. 47756

15 November 2017 20:43

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms