49032. August Dencker: Peter Liebst hus i dyrehaven - vinter

Olie på lærred. 42 x 65 cm. Sign. Aug. Dencker Feb. 1930

Varenr. 49032

15 November 2017 20:44

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms