49176. Kai Lange: Marmorbroen

Olie på lærred. Sign. Kai Lange aug 06. 65 x 88 cm.

To ældre reparationer, trænger til rens. Mangler på ramme.

Varenr. 49176

15 November 2017 20:44

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms