47591. Carl Schwenn (1888-1973): Landskab

Olie på lærred. Sign. Carl Schwenn 42. 52 x 66 cm

Trænger til rens

Varenr. 47591

15 November 2017 20:45

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms