49350. Johannes Resen Stenstrup (1868-1921): Hestene vandes - morgen

Olie på lærred, 85 x 123 cm. Sign. monogram
(ridse i lærred øverste venstre hjørne)

Varenr 49350

15 November 2017 20:46

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 750 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

TDOMAIN750 DKK2017-11-15 20:07
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms