49136. Diverse sølvsmykker

Trevinget broche og et par manchetknapper, begge sterling sølv samt en ældre broche med klare og blå sten. Brochen stemplet 800 silber. Længde 3,4 cm
Samlet vægt ca. 31 g

Den vingede broche med graveret monogram "E", den ældre broche mangler en sten

Varenr. 49136

15 November 2017 21:15

Hammerslag28.00 DKK29.00 DKK 600 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

122600 DKKOnsdag 15:24
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms