49168. Esben Hanefelt Kristensen: "Det glemte palads ved søen"

Olie på plade. Sign. EHK 95. 55 x 50 cm

Proveniens: Galleri NB, Viborg

Varenr. 49168

15 November 2017 19:43

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 4.200 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 8000 DKK

24454.200 DKK2017-11-15 19:41
254154.000 DKK2017-11-15 16:54
 4.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms