46764. Axel Simonsen: Udsigt fra en balkon

Akvarel. Sign. Axel Simonsen. Lysmål 28 x 36 cm

Varenr. 46764

15 November 2017 19:43

Vurdering 500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms