48558. Geert Roger Larsen: Komposition (2)

Olie på pap. Monterede i svæverammer, rammemål 38 x 35 cm. Sign.

Varenr. 48558

15 November 2017 19:45

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms