44936. Villy Stenstrup Jensen (1919-1995): Byparti

Olie på lærred, 54 x 65 cm. Sign. Stenstrup

Varenr. 44936

15 November 2017 19:45

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK 375 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

22999375 DKK2017-11-15 18:44
9595350 DKK2017-11-08 18:34
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms