46664. Ole Kortzau (1939- ): Litografier (2)

Møen (52/259) og Min Bænk (100/260), begge 84 x 59 cm og sign. Ole Kortzau,

Varenr. 46664

15 November 2017 19:46

Vurdering 500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms