49014. Lotte Scheffmann Pedersen: Komposition

Olie på lærred, 41 x 27,5 cm. Sign. L.S.P.

Varenr. 49014

15 November 2017 19:47

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms