49015. Svend Aage Tauscher (1911-1982): Mandsportræt

Olie på lærred, 47 x 33 cm. Sign. SAAT

Varenr. 49015

15 November 2017 19:47

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms