46788. Søren Hansen: Komposition

Litografi. Rammemål 71 x 82 cm. Sign. Søren Hansen -88

Varenr. 46788

15 November 2017 19:49

Vurdering 400 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms