46789. Ernst Lohse (1944-1994): Komposition

Litografi, rammemål 82 x 62 cm. Sign. 89

Varenr. 46789

15 November 2017 19:49

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms