49171. Kay Bojesen: Tivoligarder med tromme

Bemalet træ, trommen beklædt med papir. Stemplet KAY BOJESEN COPYRIGHT DENMARK på indersiden af benet. Højde 19,5 cm

Brugsspor, bemaling slidt på kanter.

Varenr. 49171

15 November 2017 19:32

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 1.700 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

243131.700 DKK2017-11-15 15:15
253961.600 DKK2017-11-15 09:58
251591.500 DKK2017-11-14 20:47
DAMM1.300 DKK2017-11-12 21:24
241831.100 DKK2017-11-09 20:21
23465700 DKK2017-11-09 00:14
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms