46791. Bent Karl Jacobsen (1934-2004): Vækster

Litografi, rammemål 76 x 60 cm. Sign. Bent Karl Jacobsen 84 534/1000

Varenr. 46791

15 November 2017 19:50

Vurdering 500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms