46793. Bent Karl Jacobsen (1934-2004): Regnbue

Litografi, rammemål 66 x 64 cm. Sign. Bent Karl Jacobsen 81 417/2200

Varenr. 46793

15 November 2017 19:51

Vurdering 400 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms