46795. Gina Pellon (1926-2014): Kvindeportræt

Litografi, rammemål 87 x 65 cm. Sign. Gina Pellon 21/100

Varenr. 46795

15 November 2017 19:52

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK 600 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

23405600 DKK2017-11-15 13:56
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms