46796. Gina Pellon (1926-2014): Kvindeportræt

Litografi, rammemål 87 x 65 cm. Sign. Gina Pellon

Varenr. 46796

15 November 2017 19:52

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 600 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

23405600 DKKOnsdag 13:56
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms