46797. Gina Pellon (1926-2014): Kvindeportræt

Litografi, rammemål 87 x 65 cm. Sign. Gina Pellon

Varenr 46797

15 November 2017 19:53

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 600 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

23405600 DKK2017-11-15 13:57
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms