46797. Gina Pellon (1926-2014): Kvindeportræt

Litografi, rammemål 87 x 65 cm. Sign. Gina Pellon

Varenr. 46797

15 November 2017 19:53

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 600 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

23405600 DKK2017-11-15 13:57
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms