46798. Lars Ravn: Stor blomst

Litografi, rammemål 78 x 60 cm. Sign. monogram 92

Varenr. 46798

15 November 2017 19:53

Vurdering 500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms