46799. Herman Stilling (1925-1996): Opstilling med flasker og krukker

Litografi, rammemål 57 x 82 cm. Sign. Herman Stilling 8/50 1960

Varenr. 46799

15 November 2017 19:53

Vurdering 700 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms