46800. Helge Ernst (1916-1991): Komposition

Litografi, rammemål 58 x 78 cm. Sign.. Helge Ernst -71

Varenr. 46800

15 November 2017 19:54

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms