46801. Henry Heerup (1907-1993): Kvinde og får

Litografi, rammemål 51 x 73 cm. Sign. Heerup 57/500

Varenr. 46801

15 November 2017 19:54

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 325 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 500 DKK

23290325 DKK2017-11-10 11:37
PG300 DKK2017-11-09 18:13
18501275 DKK2017-11-08 17:59
25159250 DKK2017-11-08 14:28
 250 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms