46803. Dea Trier Mørch: Dvale

Litografi, 55 x 66 cm. Sign. DEA 241/3500. 1986

Varenr. 46803

15 November 2017 19:55

Vurdering 300 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms