46804. Paul Agger (1936-): Komposition

Litografi, rammemål 60 x 60 cm. Sign. Paul Agger -76

Varenr. 46804

15 November 2017 19:55

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 225 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 400 DKK

TTA225 DKKOnsdag 12:13
24798200 DKK2017-11-09 00:05
 200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms