46805. Richard Winther (1926-2007): Kompositioner (2)

Litografier, 59 x 46 cm og 57 x 47 cm. Sign. R. Winther (fugtskader)

Varenr. 46805

15 November 2017 19:57

Vurdering 700 DKK

4173650 DKKOnsdag 19:55
21890600 DKKOnsdag 19:54
18365350 DKK2017-11-11 19:48
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms