46806. Richard Winther (1926-2007): Komposition

Litografi, rammemål 57 x 47 cm. Sign. R. Winther.

Varenr. 46806

15 November 2017 19:56

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 150 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 300 DKK

21890150 DKK2017-11-14 10:36
 150 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms