49163. Henry Heerup (1907-1993): Kvinde og nar

Farvelitografi. Sign. Heerup. Lysmål 57 x 78 cm

Varenr 49163

15 November 2017 19:57

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 850 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

24264850 DKK2017-11-11 11:58
BANG01800 DKK2017-11-08 15:20
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms