46776. Knud Raaschou-Nielsen (1915-1980): Landskab - i forgrunden nypløjet mark og måger

Olie på lærred, 25 x 54 cm. Sign. K R-N

Varenr. 46776

15 November 2017 19:58

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms