46785. Lizzi Mallow (1937-): Tasken pakket

Litografi, rammemål 90 x 83 cm. Sign. Lizzi Mallow 87

Varenr. 46785

15 November 2017 19:59

Vurdering 700 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms