46807. Poul Winther (1939-): Figurer

Litografi, rammemål 59 x 69 cm. Sign. P. Winther -79. Ramme trænger til reparation.

Varenr. 46807

15 November 2017 20:00

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 150 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 300 DKK

25405150 DKK2017-11-11 21:49
 150 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms